Belarus Devlet Üniversitesi Türkiye Resmi Temsilcisi
WhasApp Belarus rusça eğitim kurs Belarus Devlet Üniversitesi Facebook Minsk Eğitim- Rusça kurs belarus minsk
 
Minsk rusça kurs telefon whatsapp minsk eğitim belarusn devlet üniversitesi türkiye belarus minsk rusça kurs Cenk Sarkut Belarus Devlet Üniversitesi Resmi Temsilcisi TAşçı Sigorta

 FARKIMIZ NEDİR ?

 

Belarus’taki üniversitelerle resmi anlaşması olan bir kurumuz. Öğrencilerimizle, onlara ne gibi imkânlar sunacağımıza dair kontrat imzalıyoruz.

 

Belaruslu çözüm ortağımız olan avukatlık firması ile birlikte bürokratik işlemleri mümkün olan en kısa sürede tamamlıyoruz.

 

Minsk’in merkezinde Belarus devlet üniversitesi hazırlık fakültesindeki ofisimize ulaşmak oldukça kolay. 24 saat ulaşabileceğiniz telefon numaralarıyla Belarus'ta her an yanınızdayız.

 

Belarus ’tan ayrılacağınız son güne kadar sizinleyiz.

 

Üniversitelerimizde aldığınız eğitimi takip ediyoruz. Eğitmenlerin ve üniversite yetkilileriyle birebir iletişim halindeyiz. Bu yüzden eğitiminizde sıkıntı olacak tüm konularla yakından ilgileniyoruz.

 

Oryantasyon programımızla sizlere ekonomik bir plan öneriyor ve bütçenizi aşacak harcamalar yapmamanız konusunda size yardımcı oluyoruz. Bu programla birlikte Minsk'e adapte olmanızı yardımcı oluyor ve siz şehri öğrenene kadar temel ihtiyaçlarınızı nereden karşılayacağınızı öğretiyoruz.

 

Paket fiyatı dışında ülkeye geldiğinizde sizden ekstra bir ücret talep etmiyoruz.

 

Öğrencilerden ve konsolosluktan referanslarımız mevcut. Daha önce bizimle iletişime geçip Minsk' e gelmiş öğrencilerle görüşebiliyor ve burada sizi nelerin beklediğini daha Türkiye'deyken öğrenme olanağı buluyorsunuz.

 

Türkiye’deki Belarus konsoloslukları tarafından tanınmaktayız.

 

Belarus'a gelmeden önceki tüm vize, sigorta, davetiye ve uçak bileti organizasyonlarıyla bizzat ilgileniyoruz.

     Copyright © 2018   BELARUS DEVLET ÜNİVERSİTESİ . Tüm hakları saklıdır.            belarus rusça kurs, rusça dil eğitimi, rusça yaz okulu, minsk belarus eğitim yurtdışı  

Adana Web Tasarım