Belarus Devlet Üniversitesi Türkiye Resmi Temsilcisi
WhasApp Belarus rusça eğitim kurs Belarus Devlet Üniversitesi Facebook Minsk Eğitim- Rusça kurs belarus minsk
 
Minsk rusça kurs telefon whatsapp minsk eğitim belarusn devlet üniversitesi türkiye belarus minsk rusça kurs Cenk Sarkut Belarus Devlet Üniversitesi Resmi Temsilcisi TAşçı Sigorta

 HAKKIMIZDA

 

Belarus'ta uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.Bugüne kadar Belarus’ta öğrencilerimizi sorunsuz ve problemsiz yaşattık.Öğrencilerimizin memnuniyeti bizim en büyük gurur kaynağımız oldu.Biz Türkiye satışlarımızı internet üzerinden veya temsilcilerimiz kanalıyla yapmaktayız. Öğrenci Belarus’a geldigi vakitten döneceği güne kadar bizim sorumluluğumuz altındadır. Bizim asıl görevimiz Belarust’a başlamaktadır. Bu nedenle de Merkez ofisimiz Minsk’te bulunmaktadır. Atlas yurt dışı eğitim ayrıca bizim Türkiye’deki partnerimizdir.

 


Bize tüm internet telefon ve araçlarından ulaşabilirsiniz. Bizim en büyük faydamız Belarus’a gelinen ilk günden döneceğiniz güne kadar birebir sizinle beraber olmamızdır. Yıllardır bu sektörde olmamız nedeniylede hem profesyonelliğimiz sizi rahat yaşatmakta hem de size bu ülkede hayatı kolaylaştırmaktadır.Bu ülkede özelliklede ilk gelişinizse size profesyonel yardım kesinlikle gerekmektedir.Spesifik son derece fazla konu ve kanunsal bilinmesi gereken durumlar vardır. Ben anlamadım yabancıyım dil bilmiyorum kesinlikle kabul görmemektedir. Bizim amacımız sizi son derece rahat ve huzurlu yaşatıp gereksiz problemler nedeniyle maddi ve manevi kayıpları önlemektir.

 

Belarus ve Türkiyedeki Büyük elçikler tarafından faliyetleri bilinen ve size her konuda faydalı olabilecek ciddi ve samimi bir kurumla çalışmak isterseniz bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Belarus devlet üniversitesinin Türkiye resmi temsilcisiyiz .Belarus devlet üniversitesinin antalya ve istanbulda Bilgi ve iletişim ofisleri bulunmaktadır.Ayrıca Belarustaki tüm üniversitelerle çalışmaktayız. Bize her konuda sorularınızı sorabilirsiniz.

 

RESMİ YETKİ BELGEMİZ


 

 

 

  belarus fotoğraflar
    Copyright © 2018   BELARUS DEVLET ÜNİVERSİTESİ . Tüm hakları saklıdır.            belarus rusça kurs, rusça dil eğitimi, rusça yaz okulu, minsk belarus eğitim yurtdışı  

Adana Web Tasarım