Belarus Devlet Üniversitesi Türkiye Resmi Temsilcisi
WhasApp Belarus rusça eğitim kurs Belarus Devlet Üniversitesi Facebook Minsk Eğitim- Rusça kurs belarus minsk
 
Minsk rusça kurs telefon whatsapp minsk eğitim belarusn devlet üniversitesi türkiye belarus minsk rusça kurs Cenk Sarkut Belarus Devlet Üniversitesi Resmi Temsilcisi TAşçı Sigorta

 RADYO TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Ayrıntı için tıkla !!!
Ayrıntı için tıkla !!!
Ayrıntı için tıkla !!!
Ayrıntı için tıkla !!!
Ayrıntı için tıkla !!!
Ayrıntı için tıkla !!!
Ayrıntı için tıkla !!!
Ayrıntı için tıkla !!!

BELARUS RADYO TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Belarus Devlet Bilgi İşlem Teknolojileri Üniversitesi

Belarus Devlet Bilgi İşlem Teknolojileri Üniversitesi 1964'de kurulmuştur. Belarus 'un Bilgi İşlem, enformatik ve telekomünikasyon ağları bakımından en önde gelen üniversitesidir. Üniversitenin akademisyen kadrosunun büyük bir bölümü Amerika'daki New York Bilim Akademisi'nin üyesidirler. Bilgi İşlem Teknolojileri Üniversitesinin profesör ve doçentleri Amerika, Kanada, Almanya, Portekiz, İspanya, Çin, Polonya, Rusya v.b. ülkelerdeki üniversitelerde 'misafir öğretim görevlisi' olarak ders vermektedirler.

 

Yaklaşık 15 bin öğrencisi olan üniversitede, yaklaşık olarak 300 yabancı öğrenci okumaktadır. Bu yabancı öğrenciler başta Çin olmak üzere Uzakdoğu, Ortadoğu ve Avrupa'nın değişik ülkelerinden öğrenciler eğitim almaktadırlar. Eğitim, birbirine yakın şehir merkezindeki 7 modern ve donanımlı kampüste verilmektedir. Bu modern kampüslerin yapımında sponsor olan PHILIPS, INTEL, IBM ve diğer Belarus şirketleri üniversiteyle işbirliği içinde olup öğrenim gören öğrencilerin hem staj hem de istihdamında büyük bir rol üstlenmektedir.

 

Türk öğrenciler tarafından son yıllarda tercih edilen bu üniversite, özellikle Bilgi İşlem Teknolojileri ve telekomünikasyon alanlarına ilgi duyan öğrenciler için en ideal üniversitedir. Ancak hazırlık fakültesinin 2. döneminde Rusçanın yanı sıra sayısal dersler (matematik ve fizik ) verilmekte, bu dersleri başarabilenler ilgi duyulan alanlarda eğitim alabilirler. Üniversitede İngilizce eğitim seçeneği de bulunmaktadır. İsteyen öğrenciler İngilizce olarak eğitim alabilirler.

 

Hazırlık Fakültesi 15 Eylül'de eğitime başlamaktadır ve Haziran sonu itibariyle eğitim tamamlanmaktadır. Daha sonra sınavlar yapılmakta ve başarılı olan öğrencilere eğitimlerini üniversitelerde devam edebilmelerini sağlayan belge verilmektedir. Hazırlık süresince, Rusça eğitiminin yanı sıra mesleki eğitim verilmektedir. Özellikle Bilgi işlem teknolojileri alanında okumak isteyen kişilerin Matematik, Fizik ve Bilgisayar alanlarında iyi bir bilgiye sahip olmaları gerekmektedir. Bu nedenle Matematik, Fizik ve Bilgisayar eğitimi yoğun olarak verilmektedir.


Bölümler özellikle yazılım ve bilgisayar mühendisliği dallarındadır.

Yazılımın her alanında eğitim verilmektedir:

 

- Antivirüs
- IT yazılım
- Kodlama
- Mobile telefon programlama


Kısacası yazılım ile ilgili bir çok alanda lisans ve yüksek lisans eğitimi için doğru adres diyebiliriz. Bu bölümde eğitim gören öğrenciler 2. Sınıf sonlarına doğru iş bulmak konusunda hiç sıkıntı çekmemektedirler. En popüler ve hızlı yüksek kazanç imkanı sunan teknoloji bilimleri konusunda bu üniversite geleceğin yıldızı olacaktır.

 

 

 

    Copyright © 2018   BELARUS DEVLET ÜNİVERSİTESİ . Tüm hakları saklıdır.            belarus rusça kurs, rusça dil eğitimi, rusça yaz okulu, minsk belarus eğitim yurtdışı  

Adana Web Tasarım